„ArtFun – akademicka podróż przez cztery pory roku”

Miło nam poinformować, że dzięki staraniom i twórczej pracy nauczycieli Przedszkola Akademickiego przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku powstała książka skierowana do rodziców, nauczycieli, a także studentów, pt.  „ArtFun – akademicka podróż przez cztery pory roku”. Jest to zbiór prac plastycznych, które można wykonać wraz z dzieckiem. W książce tej znaleźć można propozycje prac wykonanych różnymi technikami, z wykorzystaniem różnorodnych i łatwo dostępnych materiałów.

Prace plastyczne podzielone zostały według pór roku. Zawarte instrukcje są podpowiedzią, w jaki sposób przygotować i wykonać każdą z prac. W książce tej zabawa połączona jest z nauką, zatem znaleźć w niej można słówka w języku angielskim oraz ich objaśnienia. Można się także dowiedzieć, co podczas wykonywania danej pracy dziecko rozwija, doskonali, kształci.

Niech nasze prace plastyczne będą podpowiedzią do świetnej zabawy i twórczo spędzonego czasu z dzieckiem.

48383721 364247781017638 4219672838514147328 n